فروشگاه نقره سرای جاودانی

نقره سرای جاودانی
فروشگاه نقره سرای جاودانی

فروشگاه نقره سرای جاودانی در آزادشهر مشهد واقع شده است که به خدمات طراحی، تولید و فروش جواهرات نقره روکش طلا مشغول میباشد.

وب سایت رسمی نقره سرای جاودانی با نام فارسی (فاخر جاودان) به نشانی اینترنتی زیر آماده دریافت سفارشات مشتریان عزیزمان از سراسر دنیا میباشد.

نمونه کارهای جدید را در فروشگاه اینترنتی ما به نشانی اینترنتی زیر ببینید؛ جواهرات خیره کننده ای که می توانند شما را از درون شفا دهند:

نشانی اینترنتی: fakherjavdan.ir

نقره سرای جاودانی (فاخرجاودان) با سابقه ۲۵ سال در زمینه طراحی، تولید و فروش جواهرات نقره و طلا دارای نشان استاندارد ملی ایران است.

همواره در تلاش هستیم تا رضایت مشتریان را بدست آوریم. همه محصولات ما دارای گارانتی میباشند. این مجموعه دارای دو شعبه کارگاهی است.

افتتاح فروشگاه جدید نقره سرای جاودانی

فروشگاه جدید نقره سرای جاودانی در نزدیکی مکان قبلی با اختلاف مسافت ۳۰ متر از فروشگاه قبلی در شهریور ۱۳۹۹ افتتاح شد.

فروشگاه جدید بزرگتر می باشد و آن را با دکوراسیون شیک و بروز آماده کرده ایم تا مشتریان عزیز در مکانی آرام، خرید جواهرات طلا و نقره را تجربه نمایند.

آدرس فروشگاه: مشهد ، آزادشهر ، بین امامت ۷ و ۹، پلاک ۱۰۹ نقره سرای جاودانی(فاخرجاودان)

تلفن: ۳۶۰۹۹۵۷۵-۰۵۱

همراه: ۰۹۱۵۱۲۲۵۳۷۴

تصاویر فروشگاه نقره سرای جاودانی

ویترین نقره سرای جاودانی
ویترین نقره سرای جاودانی
دکوراسیون نقره سرای جاودانی
دکوراسیون نقره سرای جاودانی
فروشگاه نقره سرای جاودانی
فروشگاه نقره سرای جاودانی
سرویس های نقره طرح طلا جاودانی
سرویس های نقره طرح طلا جاودانی
مغازه نقره فروشی جاودانی مشهد
مغازه نقره فروشی جاودانی مشهد
جواهرات نقره جاودانی
جواهرات نقره جاودانی

4 دیدگاه دربارهٔ «فروشگاه نقره سرای جاودانی»

  1. سلام من از قدیم با فروشگاه شما آشنا شدم که یادمه اولین بار یه سرویس نقره آبکاری شده خریدم که هر کی میدید میگفت سرویس طلا چقدر قشنگه چند گرفتی! اونموقع خیابان خسروی مشهد بود مغازتون و اسم مغازتون پرنس بود. خواستم تشکر کنم و بگم هنوز بعداز سالیان سال اون سرویس را دارم و مدلش هیچوقت قدیمی نمیشه

    1. با سلام، ابتدا از اینکه جواب کامنت را دیرتر از حد معمول داده ایم عذرخواهیم. دلیلش مشغله فراوان و جابجایی مغازه بود که خداروشکر توانستیم به موقع جابجا شویم. اما نظر لطف شما را میرسونه که اینچنین تعریف می کنید و از شما سپاسگزاریم. اصلی ترین سیاست های کاری ما راضی نگه داشتن مشتری است و همیشه سعی داشته ایم که کیفیت کار و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید